Usługi projektowe

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni wokół własnego domu, nie wiesz jak dobrać odpowiednią kostkę brukową do swoich potrzeb, potrzebujesz pomocy przy wyborze ogrodzenia. Świetnie trafiłeś. Zaprojektujemy dla Ciebie podjazd, ogrodzenie, pomożemy dobrać kształty oraz kolory.


 • ->>KLIKNIJ<-- Zamów projekt już dziś!
 • Koncepcja...

  Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów oferujemy szeroką ofertę produktów renomowanych producentów którzy gwarantują najwyższą jakość. Dzięki wieloletniej współpracy z takimi firmami jak: LIBET, DREWBET, JONIEC i zdobytemu doświadczeniu uważamy iż twoje otoczenie nie musi być już więcej nudne.

  Często skupiamy się na wnętrzu domu, a przecież nie jeden z nas to właśnie w ogrodzie spędza wolny czas i zbiera siły na kolejny dzień. Wokół domu również powinna panować harmonia, a przede wszystkim funkcjonalność, o czym nie zawsze od razu myślimy. To na zewnątrz nasze pociechy biegają, a pupile spacerują. Może czas, żebyś i Ty zadbał o swoje otoczenie ? A my chętnie Ci w tym pomożemy!

  Jesteśmy profesjonalistami. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a naszym celem jest jego stuprocentowe zadowolenie. Dlatego przygotowaliśmy ofertę projektową, która pomoże nam zweryfikować, a inwestorowi uświadomić swoje potrzeby.

 • ->>KLIKNIJ<-- Zamów projekt już dziś!


 • ->>KLIKNIJ<-- Zamów projekt już dziś!
 • pomiary

  Projektując strefę wokół domu należy myśleć kompleksowo – już na etapie projektu warto wziąć pod uwagę inne elementy niż tylko wjazd do garażu czy ścieżkę prowadzącą nas do drzwi wejściowych… . Warto zwrócić uwagę na takie aspekty naszej inwestycji jak: architektura budynków, ogrodzenie, przestrzeń przeznaczona dla relaksu, dzieci, zwierząt, oświetlenie czy aranżację zieleni by nasze podwórko nie stało się tylko taflą bezmyślnie położonego betonu.  Oferta projektowa oparta jest na bezpośrednim kontakcie inwestora i projektanta podczas realizacji inwestycji – zarówno na etapie projektowania jak i trakcie realizacji służymy pomocą.

  Projekt obejmuję przyjazd projektanta na miejsce inwestycji, który wcześniej został ustalony w dogodnym dla wszystkich terminie. Podczas spotkania wykonywane są pomiary w terenie. Jest to również czas na rozmowę, czy sugestie zarówno projektanta jak i inwestora. Projektant pracuje z wykorzystaniem takich dokumentów jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto zgromadzić je w jednym miejscu przed spotkaniem.

 • ->>KLIKNIJ<-- Zamów projekt już dziś!
 • Najważniejsze jest to, ze sam decydujesz czego potrzebujesz.

  W ofercie posiadamy także projekty 2D oraz 3D. Projekty zawierają kolorystykę, wzory kostek, wymiary, orientacyjne wysokości. Dodatkowo projekt możemy poszerzyć o:
  - projekt oświetlenia,
  - projekt ogrodzenia,
  - projekt zieleni,

  W skład projektu wchodzą oczywiście dokładne wyliczenia wyszczególnienia zastosowanego materiału. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zawierających wizualizację 3d.

 • ->>KLIKNIJ<-- Zamów projekt już dziś!

 • PROMOCJA ZIMOWA! W okresie od listopada do lutego projekt kostki 2D gratis!


 • ->>KLIKNIJ<-- Zamów projekt już dziś!
 • realizacja

  W celu zamówienia projektu, lub szczegółowych pytań prosimy o kontakt z naszym działem projektowym telefoniczine, mailowo lub poprzez wypełnienie poniższego formularza.

  Oddział Września:

  kom: 883 900 985

  Email: wrzesnia@kostka-ogrodzenia.pl


  Oddział Konin:

  kom: 512 738 049

  Email: milena@kostka-ogrodzenia.pl

  Formularz Kontaktowy: