Ogrodzenia Betonowe Joniec

Firma JONIEC to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Firma specjalizuje się w produkcji takich produktów jak: ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, bloczki elewacyjne

OGRODZENIE ŁUPANE GORC de Luxe GL22

Ogrodzenie łupane GORC to autorski pomysł firmy JONIEC wprowadzony na rynek polski w 2003 r. Swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – kamienia. System ogrodzeniowy GORC de Luxe GL22 to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową.Charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków tworzą unikalną estetykę słupków i podmurówki.

OGRODZENIE ŁUPANE GORC de Luxe GL38

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe GL38 to większa wersja systemu GL22. Ogrodzenie to pozwala na osiągnięcie masywnego i dostojnego charakteru otoczenia posesji. To elegancka i efektowna wizytówka domu. Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 daje dodatkowe ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku.

Ogrodzenia modułowe ROMA

Ogrodzenie betonowe modułowe ROMA to system, który doskonale dopasowuje się do aktualnych trendów w architekturze. Nowoczesne ogrodzenie składa się z elementów o prostym, geometrycznym kształcie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów.

img img

Kolorystyka:

img img img